Kontakta oss

Vi hjälper dig gärna med dina frågor

 

Team Underhåll

Fr.v: Ann-Sofi Hermansson, Jacobine Josefsson, Alexandra Fjällman, Anna Hobbs, Anna Jarnö och Josefine Christiansson. På bilden saknas Mattias Lagerstedt, Anna Karin Bäckström och Erica Eek.

Anna Jarnö
Affärsansvarig
Tel: 031 – 708 80 85
anna.jarno@svenskamassan.se

Anna Karin Bäckström
Försäljning
Tel: 031-708 80 63
annakarin.backstrom@svenskamassan.se

Jacobine Josefsson
Försäljning
Tel: 031-708 83 39
jacobine.josefsson@svenskamassan.se

Ann-Sofi Hermansson
Projektkoordinator
Tel: 031-708 81 28
ann-sofi.hermansson@svenskamassan.se

Josefine Christiansson
Marknadskoordinator
Tel: 031-708 80 42
josefine.christiansson@svenskamassan.se

Mattias Lagerstedt
After Sales – Monterservice
Tel: 031-708 81 09
mattias.lagerstedt@svenskamassan.se


International Sales:
Danmark
Rud Jacobsson
KORF & Co
Bredgade 63,2
1260 – København K.
Tel: +45 70 20 20 06
Fax: +45 70 22 22 06
E-post: rud@korf.dk

Baltikum & Polen
Kjell Dehli
Scanexpo Baltic
Lasnamäe tn 22-65
EE-11413 Tallinn, Estonia
Tel: +372 6210062
E-post: kjell@scanexpo.com

Norge
Kjell Dehli
Scanexpo AS
Lilleströmveien 994
N-1912 Enebakk
Tel: +47 6492 7109
E-post: kjell@scanexpo.com
www.scanexpo.com